Tığ İşi Paspas Nasıl Yapılır

Evde tığ işi paspas yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaştım. Evde tığ işi paspas modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği tüm detaylarıyla verilmiş.

Bu sayede sizde evinizde zorlanmadan kolay bir şekilde tığdan paspas yapmayı öğrenebilirsiniz. Daha önce de evde kolay paspas yapmak için çeşitli çalışmaların anlatımlı videoları ve resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek paspaslar yapabilirsiniz. Tığ işi paspas örnekleri bu yazımın altında da karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyerek değişik paspas çalışmalarının nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kendin yap bölümünde de daha değişik malzemelerden kolay paspas yapmanız için paylaştığım resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi paspas örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tig-isi-paspas-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-225.html

 

Evde Kolay Dantel Kroşe Bant Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel çiçek örneği, dantel örnekleri ve dantel zincir örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir