Tığ İşi Pembe Patik Yapmak

Evinizde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve tığdan örgüler yapmayı seviyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi pembe patik yapmak için detaylı anlatımı bulunan bir örgü örneğinin resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Tığdan bebek patik modeli yapmak isteyenler de bu güzel örnekten yararlanabilirler. Resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi veya şişten yapılan bu güzel çalışmayı beğenen bayanlar yapabilirler. Ben pek anlamadığım için sizlere tam detaylı bir şekilde tarifini veya yapılışını anlatamıyorum.

 
 

Ancak ilerleyen günlerde anlatımlı olarak çalışmaları sizlere videolarını da paylaşacağım. Şimdi sizleri evde tığ işi pembe patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-pembe-patik-yapmak

source : http://www.icreativeideas.com/diy-adorable-knitted-baby-booties/

 

Şişle Örgü Yelek Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yelek modeli yap, örgü yelek yapmak ve şiş yelek modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir