Tığ İşi Renkli Patik Yapmak

Evde kolay yapılan örgü patik çalışmalarına bu gün bir yenisini daha ekledik. Örnek olarak paylaştığım çalışmada renkli yün ipten patik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Tığ işi renkli patik yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmayı sitemizdeki tığ işi kategorisinin içinde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine çok güzel ve eğlenceli bir patik modeli yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Nasıl yapıldığı aşama aşama verilmiş. Evde patik yapan hanımlar bu örnekten yararlanabilirler. Bir fikir olsun diye paylaştığım bu resimli anlatımda kullanılan malzemeleri örgü ipi aldığınız dükkanlardan temin edebilirsiniz.

Evde tığdan renkli örgü patik yapmak için benzer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay tığı işi renkli örgü patik yapmak için resimli anlatımla daha doğrusu örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-renkli-patik-yapmak

source : https://plus.google.com/u/0/b/112899258933337832969/+GoodsHomeDesign/posts/5LAY3oPJKGE?pid=6132128322872220562&oid=112899258933337832969

 

Tığ İşi Örgü Kavanoz Kılıfı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kavanoz örgü kılıf yapmak, örgüden kavanoza kılıf yapmak ve tığ işi örgü kavanoz kılıfı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir