Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

Tığ İşi Saçaklı Püskül Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

Genelde perde uçlarında veya el işlerinde kullanabileceğiniz püskülleri olan saçaklı örgüyü tığ ile nasıl örebileceğinizi anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak, koltuk veya sandalyeler için kullanılan burgulu püsküllerin el ile nasıl örüldüğünü de kavrayabileceksiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde tığ işi saçaklı püsküller örebileceksiniz. Değişik amaçlarda da saçaklı püskül örmeyi kullanabilirsiniz.

 
 

bordées gland crochet – fringed crochet tassel – Fransen häkeln Quaste – frynsede hæklet kvast – franjas borla crochet – frange nappa uncinetto – borla con flecos ganchillo – franjuri ciucure croșetat – πλαισιωμένες φούντα βελονάκι

 

Kamış Sepet Nasıl Örülür? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kamış sepet nasıl örülür, kamış sepet nasıl örülüyor ve kamış sepet nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir