Tığ İşi Tavşanlı Bebek Patik Yapmak

Tığ işi çalışmalara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Tığ işi tavşanlı bebek patik yapmak için resimli anlatımda tüm detaylar an be an yansıtılmış. Tığ işi ile uğraşanlar resimli anlatımda yapılan çalışmanın örneğini çıkarabilirler ve evde kolay bir şekilde bebek patik yapmak için eğlenerek uğraşabilirler. Tığ işi bebek bot modeli yapmak için de bu örneği kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda örneği ve yapılışını gösteren aşamaları görebilirsiniz. Tığ işi tavşan bebek bot modeli yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Evde kolay bebek patik modeli yapmak için daha önce de sitemizde oldukça fazla paylaşım yapmıştım. Bebek patikleri bölümüne girerek değişik tığ işi bebek patik örneklerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi tavşan bebek bot yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

tig-isi-tavsan-bebek-patik-yapmak

Evde tığ işi tavşanlı bebek patik modeli yapmak isteyenler için bu yazımda güzel bir çalışma paylaşmıştım. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz. Tığ işi kategorisine de ulaşarak birçok patik yapımı çalışmasına ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi bebek patik yapmak isteyenler bu anlatımdan yararlanarak değişik renklerde tavşan patik modelleri de yapabilirler. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39919291

 

Fimo Hamurundan Minimon Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo dough minion, fimo hamurundan minimon yapmak ve fimo pâte séide hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir