TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ ÖRNEĞİ

Tığ işi yatak örtüsü örneği paylaştığım bu yazımda sizlere bir de tanıtıcı video paylaştım. Resimli örnekteki gibi benzer çalışmalardan sizde yapıyorsanız bize gönderirseniz yayınlayabiliriz.

Bu tür çalışmaları beğenip satın almak isteyenler olabilir. Bu yüzden bu tür çalışmaları mutlaka yapıyorsanız bizimle paylaşmalısınız. Tığ işi karyola örtüsü örneği olarak paylaştığım resim haricinde birde video paylaştım.

Yapımını gösteren anlatımlı çalışmaları ise araştırıp sizin için paylaşacağım. Sitemizde daha önce tığ işi yatak örtüsü yapmak için herhangi bir paylaşım yaptığımı hatırlamıyorum.

Eğer yapmışsam da bu yazımın altında yer alan benzer yazılar bölümünde çıkacaktır. Tığ işi yatak örtüsü örneği için paylaştığım resimli örnek ve video ise şöyle ;

tig-isi-yatak-ortusu-ornegi

 
 

 

 

source : pinterest.com

 

DERİDEN KOLAY TERLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deri kumaştan ayakkabı yapmak, deri terlik nasıl yapılır ve deriden ev terliği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir