Tığ İşi Yuvarlak Motiflerden Battaniye ve Örtü Örneği Resimli

Tığ İşi Yuvarlak Motiflerden Battaniye ve Örtü Örneği Resimli

Bu yazımızda yatak örtüsü olarak, bebek battaniyesi olarak kullanabileceğiniz çok güzel tığ işi yuvarlak motif örneklerini sunacağız. Resimlerle sizlere tığ işi yuvarlak motifli battaniye veya örtü örneklerini aktaracağız.

Evde kolay yapılabilen tığ işi çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere tığ işi yuvarlak motiflerden battaniye yapımı ile örtü örnekleri paylaştım. Yine yazımın sonunda anlatımlı bir de video bulunmaktadır. Faydalanarak sizde bu güzel tığ işi yuvarlak motifler ile battaniye yapımını öğrenebilirsiniz.

Yine örtü örneklerinden de istifade edebilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorilerinde sıkça paylaşmaya da devam ediyorum. Sizlerinde bu tür çalışmaları varsa bize iletişim bölümünden gönderin. Yine facebook üzerinden de gönderebilirsiniz. Sizin isminizle gönderilerinizi yayınlarız.

 
 

tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi2 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi3 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi4 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi5 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi6 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi7 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi8 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi9 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi10 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi11 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi12 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi13 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi14 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi15 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi16 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi17 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi18 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi19 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi20 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi21tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi22  tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi23 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi24 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi25 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi26 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi27 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi28 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi29 tig-isi-yuvarlak-motiflerden-battaniye-ve-ortu-ornegi30

Häkelanleitungen – modèles au crochet – crochet patterns

 

Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek etaminler, etamin beispiels ve etamin example hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir