Tığ İşi Zigzag Örgü Örneği

Bu yazımda sizlere tığ işi zigzag örgü örneği paylaştım. Tığ işi çalışmalar yapan bayanlara yardımcı olacak zigzag örgü örneklerini ilerleyen günlerde de paylaşmaya devam edeceğim.

Bu yazımda sizlere paylaştığım tığ işi zigzag örgü örneğine benzer çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Tığ işi örgü yaparken lazım olacağını düşündüğüm bir örnek olduğu için sizlere paylaştım.

Fazla detay veya anlatım bulunmuyor resimlerde, ancak tığ işi örgü yapan bayanlara fikir olması amacıyla paylaştım. Sitemizde bu tür çalışmaları sıkça paylaşıyorum.

Hatta bu yazımın altında da tığ ile yapılan çalışmaların örneklerinden karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde tığ işi zigzag örgü örneği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

tig-isi-zigzag-orgu-ornegi

source : http://rescuedpawdesigns.com/2015/08/25/chevron-crochet-tutorial/

 

Tığ İşi Zincir Kenarı Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü zincir kenarı yapmak, tığ işi nasıl zincir kenarı yapılır ve tığ işi resimli anlatımlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir