Tığ İşi Zincir Kenarı Örneği Yapmak

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Yine bu gün sizlere tığ işi zincir kenarı örneği yapmak isteyenler için örnek bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda tam olarak detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Bulduğum kaynakta tığ işi zincir kenarı yapmak diye yazıyordu. Bende o şekilde isimlendirdim.

Eğer farklı bir çalışma ise veya nasıl yapıldığını bilen hanımlar varsa yorum yazabilirler. Sitemizde tığ işi kategorisinde birçok benzer örnek çalışmayı paylaştım.

Bu yazımın da hemen altında karşınıza tığ işi benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri tığ işi zincir kenarı örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-zincir-kenari-ornegi-yapmak

source : http://onceuponapinkmoon.blogspot.com.au/2013/09/pom-pom-edge.html

 

Örgü Kedi Motifli Bardak Altlığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kedi desenli bardak altlığı yap, kedi desenli bardaklık yap ve kedi desenli örgü bardaklık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir