Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Tığ işi ile uğraşanları cezbedecek güzel bir paylaşım… Resimli anlatıma göre kendinize tığ işi ile yapılmış zincirli hoş bir çanta yapabilirsiniz. Evde kolay yapabileceğiniz tığ işi zincirli çanta modeli ile ilgili altta anlatımlı videolar da yer alıyor.

Onları da inceleyerek kısa sürede çok güzel tığ işi çanta modelleri yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çanta yapımıyla alakalı olarak paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde yapıp kullanabilirsiniz.

Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Tığ işi zincirli çanta yapmak için farklı örneklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızın altında benzer çalışmalar ve tığ işi çanta örnekleri ile birlikte yapımını gösteren çalışmalara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

tig-isi-zincirli-canta-yapimi

tig-isi-zincirli-canta-yapimi2

tig-isi-zincirli-canta-yapimi3

 
 

tig-isi-zincirli-canta-yapimi4

 

 

 

crochet Kette Tasche – crochet chain bag – sac de chaîne de crochet – chain bag uncinetto – saco de cadeia crochet – hæklet kæde taske

 

Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek motifi, tığ işi çiçek motif video ve tığ işi çiçek motifi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir