Tığdan Bebek Ayakkabısı Yapmak

Tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımı da çok beğeneceksiniz. Daha önce çokça paylaştığım evde kolay yapılan tığ işi bebek patik modeli çalışmalarına ek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için tarif paylaştım.

Tığ işi kategorisinde ve bebek patikleri bölümlerinde bu tür çalışmaları sıkça paylaşmıştım. Bu yazımdaki çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şeklide gösterilmiş.

Tığ işi ile uğraşan bayanlar çok kolay bir şekilde bebek patik modelinin örneğini çıkartıp yapmaya başlayacaklardır. Şimdi sizi evde tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tigdan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_blp53/vyazanie

 

Evde Tığ İşi Kolay Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. beyaz bebek patik yap, evde kolay bebek patiği yap ve evde kolay bebek patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir