Tığdan Bebek Patik Modeli Yapmak

Evde kolay bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara ek olarak bu güzel çalışmada da yine resimli anlatım paylaştım. Adımları gösteriliyor.

Benzer bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için paylaştığım örnek çalışma da nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Tığdan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulunuyor. Onları da incelemenizi öneriyorum.

 
 

Bu yazımın altında benzer patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı çalışmalar da bulunuyor. Onlara da bakın. Tığdan bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

tigdan-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/221193912

 

Yeşil Örgü Bebek Bot Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi patik yapmak, tığ işi kolay bebek bot modeli ve yeşil bebek bot modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir