Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

Lif örnekleri arayanlar buraya… Bu yazımızda sizlere tığla işlenen lif örneklerini derledik. Birçok farklı modelde lif örneğine bu yazıdan ulaşabilir ve örneğini alarak aynısını kendinize yapabilirsiniz. Tığ işi ile yapılan lif modelleri ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Her gün sizlere farklı tığ işi ile yapılan çalışmaları paylaşmaya ve bunların nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatım ile anlatımlı videolar paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine tığla işlenen lif örneği ve yapılışı ile ilgili anlatımlı bir videodan oluşmaktadır. Sizlerde evinizde tığ işi lif yapımı ile ilgileniyorsanız ve yapıyorsanız bize mutlaka facebook adresimiz üzerinden gönderin. Tığ işi lif modellerine her zaman ilgi duymuşumdur. Gördüğüm yeni çalışmaları da sizlere buradan bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi6

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi5

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi4

 
 

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi3

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi2


tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi1

 

 

crochet fiber – fibre de crochet – Häkeln Faser

 

Elma Sirkesinin Faydaları Nelerdir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Apfelessig, apple cider vinegar ve elma sirkesi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir