TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK ELBİSESİ YAPMAK

Tığ işi kız bebek elbisesi yapmak için yine sizlere çok kolay yapılan ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. Anlatımlı ders niteliğindeki çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere tığla örülen kız bebek elbisesi yapmak isteyenler için hem resimli örnek, hem de anlatımlı videolar paylaştım.

Tığdan yapılan elbise örneklerini hemen bu yazımın altında görebilirsiniz. Kolay yapılan birçok tığ işi kız bebek elbise takımlarını çoğu kez paylaşmıştım.

Sizde kolay bir şekilde anlatımlı dersten yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kız bebeğiniz varsa ona güzel bir kıyafet yapmış olursunuz.

Bebeği olanlara da hediye olarak bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığdan kız bebek elbisesi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tigla-orulen-kiz-bebek-elbisesi-yapmak

 
 

 

 

source : pinterest.com

 

KUMAŞTAN BALİNA OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay balık oyuncak yap, evde kolay balina oyuncak yap ve kumaş oyuncak modeli yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir