TIĞLA PONPON YAPMAK

Tığla ponpon yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çok güzel şirin ponpon toplar yapabileceksiniz.

Gerek çocuklarınıza oyuncak top misali bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Gerek yaptığınız örgü işlerinde ponpon olarak tığ işi ponpon çalışmasını da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde tığla ponpon yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok kolay bir şekilde minyatür ponpon top yapmak için bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 
 

Tığ işi ponpon yapmak için hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz tığla ponpon yapımı çalışmasının resimli anlatımları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

ELLERİMİZ SUDAYKEN NEDEN BURUŞUR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eller neden buruşur, eller neden büzüşür ve ellerimiz sudayken neden buruşur hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir