VİDEO ANLATIMLI BEREYE TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPMAK

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için size bu yazımda video anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Damla hanımın eserlerinden bir paylaşımla yine karşınızdayız.

Video anlatımlı tığ işi çiçek yapma çalışması sayesinde sizde bu güzel tığ işi çiçek motifini bere veya değişik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Öğrenebilmeniz için Türkçe anlatımlı videoyu iyice izlemeniz yeterli olacaktır.

Damla hanım tüm detayları ve ayrıntıları anlatmış. Yapmanız gereken tığ işi çiçek yapmak için anlatımlı videoyu baştan sonuna kadar izlemek ve aynı çalışmayı evinizde yapmaya başlamak.

Kolay bir şekilde yapımını öğreneceğinizi düşünüyorum. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan anlatımlı tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-bereye-tig-isi-cicek-yapmak

 

ANLATIMLI ÖRGÜ KURDELE SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kurdele saç modeli nasıl yapılır, kabarık kurdele saç örgüsü yap ve kolay kurdele saç modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir