VİDEO ANLATIMLI LALE ÖRNEĞİ YAPMAK

Evde lale örneği nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir örneğin anlatımlı videosunu ve örnek resmini paylaştım. Lale örneği nasıl örülür diyorsanız bu yazımda paylaştığım anlatımlı video da aşama aşama ne yapmanız gerektiği paylaşılmış.

Kolay bir şekilde örgüden lale örneği yapmak için sitemizde benzer çalışmaları da örgü işleri bölümünde bulabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak anlatımlı ve videolu örgü çalışmalarına yer vermeye çalışıyorum.

Hem anlatımını video sayesinde kolayca anlıyorsunuz. Hem de kısa sürede örgü işlerinizde ders nitelikli çalışmalarla kendinizi pekiştirebiliyorsunuz.

Video anlatımlı lale örneği yapmak için paylaştığım video yabancı anlatımlı, ancak izleyerek sizde lale örneği örmeyi öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı video ve resimli örneği ile lale örneği yapmak isteyenler için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

lale-ornegi-nasil-orulur-videolu-anlatim

 
 

 

 

source : pinterest.com

 

ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü çanta yapmak, evde örgü çanta nasıl yapılır ve örgü çanta modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir