Video Anlatımlı Tığ İşi Bebek Botu Yapmak

Video anlatımlı bir şekilde paylaştığım tığ işi bebek botu yapmak için anlatımı takip etmeniz ve tığdan nasıl yapılacağını gösteren çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel tığ işi bebek botu yapabilirsiniz. Bebeğiniz varsa ayakları üşümesin diye ve elbiseleri ile uyumlu çok güzel bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ” Bebek Patikleri ” bölümünde birçok yeni bebek patik modeli çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın videosu yabancı, fakat tığdan patik yapmak isteyen bayanlar görsel olarak ne yapıldığını kolaylıkla anlayacaklarını düşünüyorum.

Evde tığ işi patik yapmak için videolu anlatımdan yararlanmanız yeterli olacaktır. Zorlandığınız bir bölüm veya kısım olursa yorum olarak bize yazabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri video anlatımlı tığ işi bebek botu yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-bebek-botu-yapmak

 

Plastik Hayvan Oyuncaktan Askılık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde oyuncaktan askılık yap, evde oyuncaktan pano yap ve oyuncak hayvan figürlerinden askılık yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir