VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ İKİ YÖNLÜ ÖRNEK YAPMAK

Video anlatımıyla birlikte sunduğum tığ işi iki yönlü örnek yapmak için örnek bir de resim paylaştım. Sitemizde sürekli olarak bu tür örgü örneklerini paylaşıyoruz.

Bu yazımın da altında benzer örgü örneklerinin yapımını anlatan resimli anlatım ile anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz. Detaylı bir şekilde anlatımlı videodan yararlanarak sizde tığ işi iki yönlü kullanabileceğiniz bu güzel tığ işi örneğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Fakat anlatımlı video yabancı dil olduğu için henüz Türkçe olanını bulamadım. Fakat bulduğumda yine bu yazıya ekleyeceğim.

 
 

Fakat anlatımlı videodan yararlanarak aşamaları kolaylıkla öğrenebilir ve iki yönlü tığ işi örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

FİMO HAMURUNDAN KAPTAN AMERİKA KIŞ ASKERİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan kaptan amerika yap, fimo hamurundan kış askeri yapmak ve fimo hamurundan nasıl yenilmezler oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir