VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI

Daha önce de paylaştığım çalışmalara benzer güzel bir kare motif yapımıyla ilgili bu yazımda da yine güzel bir anlatım paylaştım.

Anlatımlı tığ işi kare motif yapımı için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok kolay bir şekilde bu güzel kare motif örneğini yapmayı öğreneceksiniz.

Anlatımlı video sayesinde Damla hanımın tarifinden sizde tığ işi kare motif yapmak için tüm detayları ve nasıl yapılacağını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Evde kolay tığla yapılan kare motif örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Video anlatımlı tığ işi kare motif yapmak için paylaştığım örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

anlatimli-tig-isi-kare-motif-yapmak

 

EVDE KOLAY FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı fransız örgü saç modeli yap, basit fransız örgüsü nasıl yapılır ve evde kolay fransız saç örgüsü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir