Yeni Tığ İşi Çiçek Motif Örneği – Resimli Anlatım

Yeni Tığ İşi Çiçek Motif Örneği – Resimli Anlatım

Bir önceki yazımda sizlere dantel işleri bölümüne çok güzel bir kare motifli dantel örneği paylaşmıştım. Bu makalemde ise sizlere yeni tığ işi çiçek motif örneği yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Örnek bir adet tığ işi çiçek motif örneği ve yapılışını gösteren şema da yine yazımda eklidir.

 
 

Tığ işi ile uğraşanlar bu güzel çalışmayı yapabilirler. Tığ işi yapılan çalışmaları sürekli olarak araştırıyorum ve güzel çalışmalar karşıma çıkıyor. Bu yazımda da çok güzel bir çalışmayı sizlere paylaştım. Tığ işi çiçek motif örneği yapılışını göreceğiniz çalışmada ayrıca şablonu da bulunmaktadır.

Üstteki şemayı kullanarak bu güzel tığ işi çiçek motifini sizde yapabilirsiniz. Diğer tığ işi örneklere sitemizdeki ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : mark-mari.blogspot.ru

 

Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kare dantel örnekleri, kare motifli dantel ve lace hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir