Yeni Tığ İşi Patik Şablonu

Evde patik yapan kullanıcılar için paylaştığım bu güzel çalışmada da gri patik yapmak isteyenler için farklı bir şablon bulunuyor. Şemasından örneğini çıkarıp aynısını yapabilirsiniz. Fakat tam tarifi verilmemiş.

Sadece örnek resmi ve şablonu paylaşılmış. Anlatımını pek paylaşılmamış. Fakat evde patik ören bayanlar bu güzel resimli anlatımdan örneği çıkaracaklardır.

Sitemizde patik kategorisinde birçok tığ işi patik yapımı veya daha değişik patik çalışmalarını bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Benzer patik çalışmalarını buldukça sizlere yine paylaşacağım. Tığ işi yeni patik modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda fazla detay olmasa da evde patik yapan hanımlara fikir vereceğini düşünüyorum. Şimdi sizleri yeni tığ işi patik şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yeni-tig-isi-patik-modeli-sablonu

source : http://postila.ru/post/5827892

 

Yeşil Örgü Tığ İşi Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi patik yap, evde yeşil bebek patik modeli yap ve evde yeşil tığ işi patik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir