Yeşil Örgü Bebek Bot Modeli Yapmak

Evde örgü bebek bot modeli yapmak için yeşil renkte yapılmış bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımı bulunan paylaşımda adım adım nasıl yapıldığı örnek olarak paylaşılmış.

Yeşil örgü bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerlerini yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem kolay patik modeli yapmayı öğreneceksiniz.

Hem de sitemizde diğer çalışmalara da göz atarak daha fazla yeni örneklere ulaşabileceksiniz. Bu yazımın hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek çok güzel bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Yeşil örgü bebek patik modeli hem güzel hem de benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri yeşil tığ işi bebek bot modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yesil-orgu-bebek-bot-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/223131127

 

Evde Tığ İşi Örgü Bebek Botu Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü bot yap, evde kolay örgü bot yapımı ve evde kolay örgü patik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir