Yeşil Örgü Tığ İşi Patik Modeli Yapmak

Evde kolay patik yapmak isteyenlere yine fikir olacak güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere yeşil örgü patik modeli yapmak için resimli bir örnek paylaştım.

Yeşil örgü tığ işi patik modeli yapmak isteyenlere fikir verecek bu güzel örneğe benzeyen birçok çalışmayı sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümünde bulabilirsiniz.

Yeşil patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi yeşil örgü patik modelinin yapımını tam detaylı anlatmamışlar.

Ancak yinede patik çalışması yapanlar bu güzel örnekten yararlanarak farklı patik modelleri yapabilirler. Sitemizde hatta bu yazımın hemen altında farklı patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yesil-orgu-tig-isi-patik-yapmak

source : http://postila.ru/id1750490/posts

 

Evde Kolay Örgü Başlık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde basit örgü yapmak, evde kolay başlık nasıl yapılır ve evde kolay örgü başlık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir