Yumurta Kolisinden Gül Yapımı Resimli Anlatım

Yumurta Kolisinden Gül Yap

Yumurta kolisini kullanarak harika güller veya çiçekler yapabilirsiniz. Bunun için boş yumurta kolisi, birazcık boya, yapıştırıcı ve bir adet vazo yeterli olacaktır. Evinizde yumurta kolisi varsa veya yumurtaları tükettikten sonra karton boşa çıktığı zaman bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde yumurta kutusundan gül yaparak sizde yapay çiçek şeklinde keyifle süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı karton gül yapımı çalışmalarından olan bu güzel değerlendirme çalışmasını ben çok sevdim. Sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 
 

yumurta-kolisinden-gul-yapimi

stieg aus dem Eierkarton – rose from the egg carton – est passé de la boîte à œufs – steg fra æggebakke – levantou-se da caixa de ovos – è passato da cartone di uova

 

Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek motifi nasıl yapılır, tığ işi çiçek motifi örnek ve tığ işi çiçek motifi yapma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir