Evde Kolay Tığ Oyası Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Evde Kolay Tığ Oyası Örneği Nasıl Yapılır? – Anlatımlı

Tığ oyası kategorisine baktım da sanırım çok az paylaşım yapmışım. Bu yazımda sizlere evde kolay tığ oyası örneği nasıl yapılır? anlatımlı olarak paylaştım. Evde pratik tığ oyası örneği yapmayı öğrenmek istiyorsanız paylaştığım anlatımlı videoyu mutlaka izlemenizi istiyorum. Bu tür çalışmaları zamanla sitemizde daha çok paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik tığ oyası örneğinin yapımını anlatan güzel bir çalışma buldum ve sizlere paylaştım.

Sizlerde bu güzel çalışmalardan yapıyorsanız mutlaka bize yorum olarak yazın veya gönderin paylaşalım. Farklı çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilirsiniz. Tığ oyası çalışmaları yapıyorsanız ve tanıtmak istiyorsanız bize facebook adresimiz üzerinden gönderin hem tanıtımınızı yapalım. Hem de sizinle tanışalım.

evde-kolay-tig-oyasi-ornegi-nasil-yapilir

Güzel bir tığ oyası örneğini bu resimde görebilirsiniz. Altta ise farklı bir tığ oyası yazma modelini göreceksiniz.

 
 

evde-kolay-tig-oyasi-ornegi-nasil-yapilir2

Evde tığ oyası örneği yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise aşağıdadır.

Birbirinden güzel tığ oyası örneklerini yine bu başlık altında sizlere önümüzdeki günlerde paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik benden bu kadar kolay gelsin…

dentelles au crochet – crochet lace – Häkelspitze

 

Bahçeye Kolay Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye mumluk yapımı, bougies de jardin ve garden candles hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir