Tığdan Bebek Ayakkabısı Yapmak

 

 

0

 

Tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için paylaştığım bu yazımdaki resimli anlatımı da çok beğeneceksiniz. Daha önce çokça paylaştığım evde kolay yapılan tığ işi bebek patik modeli çalışmalarına ek olarak bu yazımda paylaştığım çalışmada da yine örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için tarif paylaştım.

Tığ işi kategorisinde ve bebek patikleri bölümlerinde bu tür çalışmaları sıkça paylaşmıştım. Bu yazımdaki çalışmayı da beğeneceğinizi umuyorum. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşamalı bir şeklide gösterilmiş.

Tığ işi ile uğraşan bayanlar çok kolay bir şekilde bebek patik modelinin örneğini çıkartıp yapmaya başlayacaklardır. Şimdi sizi evde tığdan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tigdan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B0_blp53/vyazanie

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Kolay Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir