Tığdan Bebek Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara ek olarak bu güzel çalışmada da yine resimli anlatım paylaştım. Adımları gösteriliyor.

Benzer bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için paylaştığım örnek çalışma da nasıl yapıldığı gösterilmiş.

Tığdan bebek patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulunuyor. Onları da incelemenizi öneriyorum.

 

 

Bu yazımın altında benzer patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı çalışmalar da bulunuyor. Onlara da bakın. Tığdan bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

tigdan-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/221193912

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeşil Örgü Bebek Bot Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir