Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

 

 

0

 

Tığla İşlenen Lif Örneği Resimli Videolu

Lif örnekleri arayanlar buraya… Bu yazımızda sizlere tığla işlenen lif örneklerini derledik. Birçok farklı modelde lif örneğine bu yazıdan ulaşabilir ve örneğini alarak aynısını kendinize yapabilirsiniz. Tığ işi ile yapılan lif modelleri ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Her gün sizlere farklı tığ işi ile yapılan çalışmaları paylaşmaya ve bunların nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatım ile anlatımlı videolar paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine tığla işlenen lif örneği ve yapılışı ile ilgili anlatımlı bir videodan oluşmaktadır. Sizlerde evinizde tığ işi lif yapımı ile ilgileniyorsanız ve yapıyorsanız bize mutlaka facebook adresimiz üzerinden gönderin. Tığ işi lif modellerine her zaman ilgi duymuşumdur. Gördüğüm yeni çalışmaları da sizlere buradan bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi6

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi5

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi4

 

 

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi3

tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi2


tigla-islenen-anlatimli-kolay-lif-ornegi1

 

 

crochet fiber – fibre de crochet – Häkeln Faser

 

Daha önce paylaştığımız Elma Sirkesinin Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir