TIĞLA ÖRÜLEN KIZ BEBEK ELBİSESİ YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi kız bebek elbisesi yapmak için yine sizlere çok kolay yapılan ve anlatımlı bir çalışma paylaştım. Anlatımlı ders niteliğindeki çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere tığla örülen kız bebek elbisesi yapmak isteyenler için hem resimli örnek, hem de anlatımlı videolar paylaştım.

Tığdan yapılan elbise örneklerini hemen bu yazımın altında görebilirsiniz. Kolay yapılan birçok tığ işi kız bebek elbise takımlarını çoğu kez paylaşmıştım.

Sizde kolay bir şekilde anlatımlı dersten yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kız bebeğiniz varsa ona güzel bir kıyafet yapmış olursunuz.

Bebeği olanlara da hediye olarak bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığdan kız bebek elbisesi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tigla-orulen-kiz-bebek-elbisesi-yapmak

 

 

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN BALİNA OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir