TIĞLA PONPON YAPMAK

 

 

0

 

Tığla ponpon yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde çok güzel şirin ponpon toplar yapabileceksiniz.

Gerek çocuklarınıza oyuncak top misali bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Gerek yaptığınız örgü işlerinde ponpon olarak tığ işi ponpon çalışmasını da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde tığla ponpon yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok kolay bir şekilde minyatür ponpon top yapmak için bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

 

 

Tığ işi ponpon yapmak için hemen bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz tığla ponpon yapımı çalışmasının resimli anlatımları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ELLERİMİZ SUDAYKEN NEDEN BURUŞUR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir