Tişört Katlama Aparatı Nasıl Yapılır

 

 

2

 

Tişört katlama aparatı nasıl yapılır diyenler için derlediğimiz bu güzel içeriğimiz de hem resimli anlatımlar var. Hem de öğretici videolar yer alıyor. Kolay bir şekilde sizde evde hızlı hareket etmeniz gerektiğinde kolay tişört katlama yöntemini öğrenerek kısa sürede çamaşırlarınızı katlayıp dolaba veya bavula yerleştirebilirsiniz. Hep tezgahtar arkadaşlara imrenmişizdir. Hızlı katlamayı bildikleri için ve biz yapamadığımız için şaşırmışızdır. Ancak hiçte zor olmayan bu yöntem sayesinde sizde kolay tişört katlamayı başarabilirsiniz.

Çoğu kes evimizde tişörtleri katlamaya üşenebiliriz. Sizin için çok işinize gelecek ve pratik bir şekilde uygulayacağınız bir paylaşımda bulunmak istiyoruz. Evde kolay tişört katlama aparatı nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip edin. Bu kolay aparat ile artık tişörtlerinizi kolaylıkla katlayabileceksiniz.

Evde bazen sorun olan çamaşırları katlama işi bu sayede çözülmüş olacak. Gerçekten yapımı oldukça kolay olan bu müthiş icat ile artık tüm çamaşırlarınızı kolaylıkla ve kısa sürede tezgahtarların katladıkları gibi satışa sunulan giysiler gibi katlayabileceksiniz.

 

 

Hayatımızı kolaylaştıran bu tür kolaylıklar bazen çok işimize yarıyor. Sitemizde buna benzer diğer çalışmaları pratik bilgiler ve püf noktalar kategorilerinde bulabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de karton ile yapılan tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Sizde evde çamaşırlarınızı yani tişörtlerinizi katlamada zorlanıyorsanız yada düzgün katlayamamaktan şikayetçi iseniz? artık bu çalışmayı evinizde yaparak kolaylıkla tişörtlerinizi katlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-tisort-katlama-aparati-yapimi

evde-kolay-tisort-katlama-aparati-yapimi

Anlatım şekli bu sefer videolu.

T-Shirt Falten – T-shirt pliage – T-shirt folding

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Mutfak Süsü Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. zeki dedi ki:

    iyi güzel olmustu resimli de anlatsan

  2. Nuray dedi ki:

    Resimli anlatımını bulamadım, ancak bulunca sizin için bu başlık altından paylaşacağım. ilginize teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir