Tişört Süsleme Teknikleri


tisort-susleme-teknikleri39

Tişört Süsleme Teknikleri

Tişörtlerinizi daha farklı, daha güzel ve değişik hallere getirebilirsiniz. Bu yazımızdaki tişört süsleme tekniklerini resimli anlatımlar sayesinde öğrenebilecek ve sizde kolaylıkla tişörtlerinize uygulayabileceksiniz. Evde atmaya kıyamadığınız tişörtleri yenileyebilir veya süsleyerek onlardan yeni kıyafetler ortaya çıkarabilirsiniz.


Evde eski penye yenileme çalışmalarına sitemizde çokça yer vermiştik. Hatta hepsi de birbirinden güzel ve eğlenceli çalışmalardı. Sizde onları sitemizde inceleyip öğrenerek kendi kendinize yapabilirsiniz. Evde eski penye değerlendirme veya eski tişört yenileme çalışmaları ile ekonomik fayda da görmüş olacaksınız.

Bu tür yenileme veya süsleme çalışmaları hem zevklidir. Hem de yaparken keyif alacaksınız. Eski penyenizi yenileyerek daha güzel kıyafetlere dönüştürebilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*