Top Süngerden Şeker Ağacı Yapmak

 

 

0

 

Bu çalışmayı özellikle de çocuklar çok beğenecekler. Evinizde çocuklar bol ise veya evinize çocuklu aileler geliyorsa onları şaşırtıp, mutlu edebilecek güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Evde top süngerden şeker ağacı yapmak için gerekli malzemeleri çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Şeker için topitop veya benzer yalama şekerlerini marketlerden temin edebilirsiniz.

Sünger malzemesini ise hobi marketlerden temin edebilirsiniz. Hemen alt kısmı için yapı marketlerde satılan renkli saksılardan yapmayı düşünebilirsiniz.

Süngeri saksıya iyice yerleştirdikten sonra şekerleri üzerine kaklama mantığı ile tek tek sıralayabilirsiniz. Böylece evinizde bir nevi şekerlik yapmış olursunuz.

 

 

Bu çalışmayı bayramlarda da yapabilirsiniz. Farklı bir sunum olacağını düşünüyorum. Şimdi sizleri evde top süngerden şeker ağacı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

top-sungerden-seker-agaci-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/336151559668461723/

 

Daha önce paylaştığımız Amigurumi Kolay Bebek Patiği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir