Toplam 15 Adet İğne, Mekik Oyası Örnek ve Modelleri

1x1.trans

Sizlere bu yazımızda 15 adet iğne, mekik oyası örnek ve modellerini araştırdık. En güzel iğne ve mekik oya örnekleri ile modellerini bu başlığımızın altında sıralamaya çalıştık. Tüm iğne ve mekik oyası örnekleri ile modelleri netten alıntıdır. Emek harcayanlara teşekkür eder, tüm bu alıntıları sadece fikir edinme amaçlı paylaşmaktayız. İğne ve mekik oyası üzerine çalışmalar yapan ev hanımlarına fikir oluşturacak bu güzel göz nuru çalışmaları ilerleyen günlerde sitemizde sayılarını arttırmaya da çalışacağız.

İğne ve Mekik oyası örnekleri ile modellerini bu başlığımızda toplamda 20 adet görebilirsiniz. Resimleri galeri şeklinde ekledik, ancak büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Benzer sitelerde olan bu paylaşımı bizim sitemizde de görmenizi ve yararlanmanızı istedik. Birbirinden güzel iğne ve mekik oyası modelleri ile örneklerini yine ilerleyen günlerde bu başlık altından veya farklı yeni başlıklardan sizlere sunmaya da devam edeceğiz. İğne oyası ve mekik oyası zor bir çalışma eseri ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden tekrar bu güzel ve harika iğne oyası örnekleri ile mekik oyası modellerini bizlere sunan bayanlara bir kez daha teşekkürü bir borç biliriz. Yazımızın devamında toplam 15 adet iğne oyası ve mekik oyası örneklerini galeri şeklinde bulabilirsiniz.


İğne oyası ve mekik oyası paylaşımlarımız ilerleyen günlerde yine sürecektir. Sizlerinde böylesine güzel çalışmalarınız varsa, bize iletişim bölümünden gönderebilir veya resim yükleme sitelerine upload ederek, bizimle bilgileri paylaşabilirsiniz. Böylece sizin çalışmalarınızı da yine sitemizde sizin isminiz ile bu başlık altından veya yeni bir başlıktan yayınlarız. Niye ki? diye düşünmeyin. Çünkü bu işten para kazanan ev hanımları da bulunmakta… Böylece satın almak isteyen kişiler sizin çalışmalarınızı sitemiz üzerinden görerek, sizinle iletişime geçerler ve sizden bu çalışmalarınızı satın almak isteyebilirler.

Yeni İğne Oyası Modelleri 2015 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*