Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

 

 

2

 

Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

Bu çalışmada sizlere birbirinden farklı ve güzel dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım. Üstelik paylaşacağım desenlerde hayvan figürleri yer alıyor. Toplam 30 tane hayvan desenli hazır dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım bu yazımda ki örneklere bayılacaksınız. Dikiş nakış kategorisine ekleyeceğim bu çalışmanın benzerlerini yine aynı kategoride çokça görebilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize iletin ve sizin adınızla sitemizde yayınlayalım.

 

 

İlerleyen günlerde daha farklı şekil ve desenlerle dikiş kalıplarını sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Benzer çalışmaları araştırıyorsanız bu yazımın sonunda karşınıza belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Benzer çalışmayı sizde yapıyorsanız mutlaka bize göndermeyi unutmayın. Facebook adresimizde ve sitemizde isminizle tüm çalışmalarınızı paylaşmaktayız. Kolay gelsin.

source

Schnittmuster – patron de couture – sewing pattern

Daha önce paylaştığımız Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. rüya dedi ki:

    harikalar kedilere bayılıyorum yinede köpeklisi de paylaşılsıın :)

  2. behiye ceylan dedi ki:

    uzun zamandır aradığım örnekleri buldum sayenizde çok teşekkürü borç bilirim size sağolun iyi ki varsın makalepark

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir