Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

toplam-35-tane-hayvan-desenli-hazir-dikis-kalip-ornekleri7-550x415

Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

Bu çalışmada sizlere birbirinden farklı ve güzel dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım. Üstelik paylaşacağım desenlerde hayvan figürleri yer alıyor. Toplam 30 tane hayvan desenli hazır dikiş kalıp örnekleri paylaşacağım bu yazımda ki örneklere bayılacaksınız. Dikiş nakış kategorisine ekleyeceğim bu çalışmanın benzerlerini yine aynı kategoride çokça görebilirsiniz. Sizde evinizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize iletin ve sizin adınızla sitemizde yayınlayalım.

İlerleyen günlerde daha farklı şekil ve desenlerle dikiş kalıplarını sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Benzer çalışmaları araştırıyorsanız bu yazımın sonunda karşınıza belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Benzer çalışmayı sizde yapıyorsanız mutlaka bize göndermeyi unutmayın. Facebook adresimizde ve sitemizde isminizle tüm çalışmalarınızı paylaşmaktayız. Kolay gelsin.

source

Schnittmuster – patron de couture – sewing pattern

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Toplam 30 Tane Hayvan Desenli Hazır Dikiş Kalıp Örnekleri

  1. uzun zamandır aradığım örnekleri buldum sayenizde çok teşekkürü borç bilirim size sağolun iyi ki varsın makalepark

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*