Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016

 

 

0

 

Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016

Maket şablonlarını paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel tam tamına 35 adet hayvan maketleri yapabilmenizi sağlayacak şablonlar paylaşacağım. Hepsi birbirinden güzel olan bu güzel çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Toplam 35 adet hayvan maket şablonları ile beğendiğiniz hayvan figürünün kartondan maketini yapabileceksiniz. Evinizde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, paylaşacağım hayvan maket şablonlarından dilediğinizi kolayca kullanabilirsiniz.

 

 

Önceki yazılarımda sizlere karton araba maket şablonları ve kamyon maket şablonu paylaşmıştım. Yine maket kategorisine girecek olursanız, otobüs maket şablonu ile gemi maket şablonuna da ulaşabileceksiniz. Evinizde bu çalışmaları çocuklarınızla yapmanızı öneririm. Hem eğlenceli zaman geçirirler, hem de yaptığınız çalışma ile onlarında hayal gücü ile el işi kabiliyetleri artmış olur.

source : http://www.okuloncesihersey.net/hazir-maket-sablonlari-hayvan-2.html

animal model templates – des modèles de modèles animaux – Tiermodell-Vorlagen

 

Daha önce paylaştığımız Karton Kamyon Maket Şablonu 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir