TOTEM ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Totem örgü modeli

Değişik örgülerle yine birlikteyiz hanımlar. Bu gün sizlere yeni öğrendiğim ve modeli ile yelek ördüğüm bir örgü örneğinden bahsedeceğim. Arzu hanımın fanıyım biliyorsunuz. Kendisi çok güzel örgü örnekleri ve modelinin yapılışını sunuyor. Anlatıyor ve bizleri örgü anlamında bilgilendiriyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

totem-orgu-ornegi

Bu güzel örgü modelini kavradıktan sonra çok güzel yelekler yapacağınıza inanıyorum. Anlatımlı olan çalışmayı izledikten sonra sizde benim gibi hemen bir günde örgü yelek modeli yapmaya bu örneği kullanarak karar vereceksiniz.

Çok güzel bir yelek yapılacağının yanı sıra yine bebek tulumu veya bebek yelek modeli de yapabileceğiniz güzel ve kolay bir modeldir.

 

 

Totem örgü örneği

Örgüye yeni başlayanların da kolayca kavrayıp yapacağı modeli öneriyorum. Çünkü ben öğrenip yaptım ve çok güzel görünümlü bir evde giymelik yeleğim oldu. Komşum aysele de önerdim ve sanırım yarın başlayacak. Anlatımlı çalışmanın adı Totem örgüsü diye geçiyor. Arzu hanımın bu değerli örgüsünü öğrenmenizi kesinlikle öneriyorum arkadaşlar.

Yapılışı ile ilgili takıldığınız noktalar olursa kendisine sorabiliriz veya kanalında yorum bırakabiliriz. Yada buraya da yazabilirsiniz hanımlar. Yapılışı kolay olan çalışma şiş işi bir çalışma ve kolayca yapabileceğinizi söyleyebilirim. Örgüye yeni başladıysanız bile zorlanmadan hemen kolayca kavrayacağınız bir örgü modelidir. Harika yelekler, hırkalar veya örgü süveter kazaklar dahi yapılabilecek güzel bir örnek türüdür. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ TIĞ İŞİ ZİNCİR YAPILIŞI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir