TRAKTÖR JANTINDAN BAHÇEYE ATEŞ ÇUKURU YAPMAK

1x1.trans

Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede evinizin bahçesi için yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce traktör lastiğinden havuz yapmak veya süs havuzu yapmak için paylaştığım benzer çalışmalara benziyor.

Bu güzel çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Janttan ateş çukuru yaparak bahçede ateş etrafında oturakları da koyduğunuzda misafirlerinizi yaz akşamlarında bahçede ağırlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki gibi sizde jantı havuz veya ateş çukuruna dönüştürebilirsiniz.

Traktör jantından bahçeye ateş çukuru yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma detaylı olarak karşınıza çıkıyor. İnceledikten sonra nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede bahçenize dekoratif amaçlı olarak da yapabilirsiniz.


Dekoratif süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabileceğiniz gibi anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldıklarını da kısa sürede öğrenebileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

traktor-jantindan-bahceye-ates-cukuru-yapmak

5 İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*