Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

 

 

0

 

Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

Eski traktör lastiğinden veya kepçe lastiğinden, büyük lastiklerden çok kolay süs havuzları yapabilirsiniz. Eski lastikleri nereden bulacağım diye dert etmeyin. Yaşadığınız yerde bulunan lastikçilerde istediğiniz boyutlarda eski çıkma lastiklere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir miktar para ile çıkma lastik aldıktan sonra, evinizin bahçesine harika süs havuzları yapabilirsiniz. Yada köyünüzde traktörünüz varsa yeni lastik aldığınızda eski çıkan lastiği de değerlendirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi süs havuzu için işlemlere başlayabilir ve sizde kepçe lastiğinden süs havuzu, traktör lastiğinden süs havuzu, kamyon lastiğinden süs havuzu yapabilirsiniz.

 

 

Daha önce paylaştığımız Ayakkabı Kutusundan Organizatör Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir