Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

1x1.trans

Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

Eski traktör lastiğinden veya kepçe lastiğinden, büyük lastiklerden çok kolay süs havuzları yapabilirsiniz. Eski lastikleri nereden bulacağım diye dert etmeyin. Yaşadığınız yerde bulunan lastikçilerde istediğiniz boyutlarda eski çıkma lastiklere ulaşabilirsiniz.


Bir miktar para ile çıkma lastik aldıktan sonra, evinizin bahçesine harika süs havuzları yapabilirsiniz. Yada köyünüzde traktörünüz varsa yeni lastik aldığınızda eski çıkan lastiği de değerlendirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi süs havuzu için işlemlere başlayabilir ve sizde kepçe lastiğinden süs havuzu, traktör lastiğinden süs havuzu, kamyon lastiğinden süs havuzu yapabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusundan Organizatör Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*