Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Tren Yolu Örneği Nasıl Yapılır?

Yine bir örgü örneği ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere tren yolu örneğinin nasıl yapılacağını anlatan güzel bir paylaşımda bulunacağız. Sizlerde videoyu izledikten sonra kolaylıkla öğrenebilir ve bu örnekten kendinize yapabilirsiniz.

Kolay yapılan tren yolu örgü örneği yapılışıyla alakalı altta yer alan örgü örnek resimleri dışında anlatımlı bir de video yer alıyor. İzledikten sonra hemen yapmaya başlayabilecek ve öğrenmek isteyenlere de kılavuz olacaksınız.

Birbirinden güzel örgü örnekleri ve yapımını gösteren çalışmaları sitemizde yer alan örgü örnekleri ve örgü modelleri kategorilerinden anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımızın altında da yer alan çalışmalara göz gezdirmenizi öneririm. Kolay gelsin.

ajurlu-lale-ornegi-modeli

 

 

ajurlu-lale-ornegi-modeli1

Wie Zug mesh – How train mesh – Comment maillage de train – Come rete di treni – Hvordan tog mesh – Cómo malla tren

 

Daha önce paylaştığımız Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir