TÜL KUMAŞTAN GÜL YAPMAK

 

 

0

 

Tül kumaştan gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmanın aşamalarını tamamlayarak sizde tül kumaşı veya tüle benzer malzeme kullanarak aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Kolayca yapacağınız bu güzel çalışmayı evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada süsleme veya etkinlik, parti, doğum günü gibi özel günler içinde tül kumaş çiçek çalışmaları ile evi güzelleştirebilirsiniz. Süsleme çalışmaları olarak sitemizde daha önce de kolay çiçek yapmak veya evde kolay yapılan çiçek çalışmalarının anlatımlarını paylaşmıştık.

 

 

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği açık açık belirtilmiş. Kısa sürede yapıp, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

tul-kumastan-gul-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ DANTELLERİ NASIL DEĞERLENDİREBİLİRİZ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir