Tül Kumaştan Yapay Gül Yapmak

 

 

0

 

Evde yapay çiçek yapmayı sevenlerdenseniz sizde bendensiniz demektir. Bu yazımda sizlere benimde çok hoşuma giden çalışmalardan birisini paylaştım. Evde tül kumaştan yapay gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım belirtilmiş durumdadır.

Sizde tül kumaştan çiçek yapabilir ve boş duran vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Yada bu tür süs çalışmaları ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için sitemizde birçok çeşit çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Tül kumaş bulamazsanız bile benzer kumaş malzemesi ile bu güzel yapay gül çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımda verilen tarife göre sizde evde kolaylıkla tül kumaştan yapay çiçek yapabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çalışma olan tül kumaştan yapay gül yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tul-kumastan-yapay-gul-yapmak

source : http://stylowi.pl/41761336

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Panelden Sehpa Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir