Tülbent Oyaları 2016


oyali-tulbent-modelleri

Tülbent Oyaları 2016

Bu yazımızda sizlere birbirinden güzel tülbent oyaları hazırladık. Birbirinden güzel tülbent oyalarını beğeneceğinizi düşünüyorum. Değişik tülbent oyalarını hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz. Yeni tülbent oyalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel çalışmalar da oldukça kaliteli ve el emeği göz nuru çalışmalardır.

Yapanların emeğine sağlık diyelim. Bu tür çalışmalar yaparak para kazanan birçok ev hanımı var. Onlar gibi sizde evde tülbent oyası yapıyorsanız, bu güzel örneklerden yararlanabilir ve ilham alabilirsiniz. Benzer tülbent oya paylaşımları hemen bu yazımın altında da fazlaca karşınıza çıkacak.


Onları da incelemelisiniz. Anlatımlı tülbent oyası yapma videolarını da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yapımını öğrenip, hemen evde yapmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=OFDg8f_hFDY

Bahçeye Ateş Yakılacak Çukur Yapılışı Resimli Videolu başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*