TÜLDEN TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Evinizde artık tül parçaları varsa değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde tülden toka yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Nasıl yapıldığı tam detaylı anlatılmıyor ancak, nasıl yapacağınızı kavrayacağınızı düşünüyorum.

Evinde tül diktiren ev hanımlarında mutlaka tül parçaları kalmıştır. Yada yeni tül taktıranların evinde de eski tül parçaları mutlaka duruyordur. İşte tül parçasından toka yapmak için bu yazımdaki çalışmayı kullanabilirsiniz.

 

 

Daha önce artık kumaştan toka yapmak veya keçeden toka yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Fakat sanırım tülden toka yapmak için herhangi bir benzer çalışma paylaşmamıştım.

Eğer varsa da zaten bu yazımın hemen altında çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri evde kolay artık tülden toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız LİKOPEN NEDİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir