Evde Kolay Tunus İşi Patik Yapılışı – Detaylı Anlatım

Evde Kolay Tunus İşi Patik Yapılışı – Detaylı Anlatım

Evde Tunus işi patik yapımı ile ilgili daha öncede çalışmalar paylaşmıştım. Sitemizde Tunus işi kategorisine bakıp, diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Tunus işi patik yapımı ile ilgili size bu yazımda detaylı anlatıma sahip güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde Tunus patik yapımını öğrenmek isterseniz, bu yazımdaki çalışmayı mutlaka izlemelisiniz.

Tunus işi patik modelleri ile ilgili de birçok çalışmayı sitemizde resimleriyle birlikte görebilirsiniz. Tunus işi patik modelleri paylaşımlarına her gün devam ediyorum. Bu yazımda bugün sizlere yapılışı ile ilgili detaylı bir anlatım paylaşacağım. Buyurun Tunus işi patik yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmaya ;

 
 

evde-kolay-tunus-isi-patik-yapilisi

 

Evde Kolay Makrome Tekniği İle Kolye Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde makrome tekniği öğrenme, kolay makrome tekniği ile kolye yapmak ve kolye makrome tekniği ile yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir