TÜRKÇE ANLATIMLI AJURLU YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

1x1.trans

Arzu hanımın paylaşımlarından devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde güzel bir örgü örneği yapmanız için değişik bir çalışmanın anlatımlı tarifi yer alıyor. Anlatımlı videoda ajurlu yıldız örgü örneği yapmak isteyenler için eğitimli diyebileceğimiz güzel bir anlatım bulunuyor.

Daha önce de Arzu hanımın anlatımlarından yararlanarak çeşitli örgü paylaşımlarım olmuştu. Türkçe anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneğini yapmak için video da tüm detaylar adım adım verilmiş.

Yapmanız gereken tek şey adımları takip ederek nasıl yapıldığını öğrenmek. Sizde evde zorlanmadan öğrenebilir ve bu güzel örgü örneğini çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.


Benzer örgü çalışmaları ve örgü modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza muhtemelen çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri video anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*