TÜRKÇE ANLATIMLI AJURLU YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

 

Arzu hanımın paylaşımlarından devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde güzel bir örgü örneği yapmanız için değişik bir çalışmanın anlatımlı tarifi yer alıyor. Anlatımlı videoda ajurlu yıldız örgü örneği yapmak isteyenler için eğitimli diyebileceğimiz güzel bir anlatım bulunuyor.

Daha önce de Arzu hanımın anlatımlarından yararlanarak çeşitli örgü paylaşımlarım olmuştu. Türkçe anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneğini yapmak için video da tüm detaylar adım adım verilmiş.

 

 

Yapmanız gereken tek şey adımları takip ederek nasıl yapıldığını öğrenmek. Sizde evde zorlanmadan öğrenebilir ve bu güzel örgü örneğini çeşitli örgü işlerinizde kullanmayı düşünebilirsiniz.

Benzer örgü çalışmaları ve örgü modelleri hemen bu yazımın altında karşınıza muhtemelen çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri video anlatımlı ajurlu yıldız örgü örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız İPTEN ÖRGÜ BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*