TÜRKÇE ANLATIMLI ŞEMSİYE ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK


turkce-anlatimli-semsiye-orgu-modeli-yapmak-737x415

Evde şemsiye örgü modeli yapmak isteyen ev hanımları için bulduğum bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü modelinin yapımını daha önce de paylaşmıştım.

Türkçe anlatımlı bir şekilde videodan yararlanarak sizde evde şiş örgüsü şemsiye örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Türkçe anlatımlı şemsiye örgü örneğine benzer diğer örgü örneklerini sitemizde yer alan örgü işleri bölümünden bulabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır dediğiniz birçok örgü örneğinin detaylı anlatımını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm çalışmaların anlatımlı ve örnek resimli bir şekilde araştırmasını yapıp sizlerin önüne getiriyorum.

Hemen bu yazının altında da benzer örgü işleri veya şişle yapılan örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı anlatıma sahip örgü örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri video anlatımlı şemsiye örgü örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


turkce-anlatimli-semsiye-orgu-modeli-yapmak-500x281

source : pinterest.com

RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*