TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU SARMAŞIK ÖRNEĞİ YAPMAK

 

Türkçe anlatımlı ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek ve anlatımlı video paylaştım. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Türkçe anlatımlı olması sayesinde takıldığınız bir yerde anlatımı durdurup, tekrar baştan dinleyebilirsiniz. Daha önce de benzerlerini paylaştığım örnek çalışmalarda yabancı dil olduğu için yapması zor oluyordu.

Ancak ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için paylaştığım çalışmadaki anlatım Türkçe ve hem de kolay anlatım özelliği içeriyor. Benzer örgü örneklerini hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde daha değişik birçok örgünün anlatımlı tarifini video ve resimler şeklinde paylaşmıştım.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmenize yardımcı olacak Türkçe videolu ajurlu sarmaşık örneği çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ajurlu-orgu-sis-videosu-turkce

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*