Turkuaz Lif Modeli

 

 

0

 

Turkuaz Lif Modeli yapmak isteyenler olur diye paylaştığım örnekleri çok seveceksiniz. Hemen altında ise yine beğeneceğinizi düşündüğüm kendin yap çalışması olarak değişik motifli lif yapımı anlatılan eğitici videolar yer alıyor. Bu güzel turkuaz renginde lif modellerini sizde yapabilirsiniz.

Birçok çeşitte ve modelde lif paylaşımı yaptık. Bu yazımızda ise sizlere turkuaz’dan yapılmış harika desenlere sahip lif örnekleri sunuyoruz. Birçok farklı lif modelini sizlere sitemde uzun süredir paylaşmaya devam ettim. Bu yazımda yine sizlere çok güzel renklere sahip olan turkuaz lif modeli ile ilgili paylaşımlarda bulunacağım.

Bu renk çok hoşuma gidiyor. Sizlerinde hoşunuza gideceğinden eminim. Farklı renkte lif örnekleri paylaşırken karşılaştığım bu güzel lif modelini sizlerin de görmesi için bu başlık altında paylaştım.

Yeni turkuaz lif modeli arıyorsanız? aşağıdaki örneklere bakabilirsiniz. Sizlerde evinizde turkuaz renginde lifler örüyorsanız mutlaka bize gönderin paylaşalım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza farklı lif örneklerinin linkleri belirecek.

Dilerseniz onları da inceleyebilir ve farklı lif modellerini görüntüleyebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu renkte lifler yapıp kolaylıkla da satabilirler. Farklı lif çalışmalarını sitemizdeki lif modelleri kategorisinde rahatlıkla görebilirsiniz. Kolay gelsin.

turkuaz-lif-modeli

 

 

turkuaz-lif-modeli2

turkuaz-lif-modeli3

turkuaz-lif-modeli4

Beğeneceğinizi düşündüğüm güzel lif modeli yapımı anlatılan videolar. Buyurun ;

 

 

türkis Faserprobe – échantillon de fibre turquoise – turquoise fiber sample

 

 

Daha önce paylaştığımız Kare Lif Modelleri Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir